Nulla
regula sine exeptione”
Cicero

Šeimos teisė:

Ruošiame:

  1. Ieškinius dėl santuokos nutraukimo, tėvystės nustatymo, išlaikymo priteisimo, pakeitimo, sumažinimo, nepilnamečio vaiko gyvenamosios vietos nustatymo ir kitus;
  2. Atsiliepimus į ieškinius visose šeimos bylose;
  3. Prašymus nutraukti santuoką abiejų sutuoktinių bendru sutarimu, sutartis dėl santuokos nutraukimo pasekmių;
  4. Prašymus išduoti teismo įsakymą;
  5. Prašymus teismo leidimą dėl nekilnojamojo turto pardavimo, įkeitimo, kai šeimoje yra nepilnamečių vaikų.

 

Turime daug patirties ruošiant procesinius dokumentus šios kategorijos bylose, taigi ruošiami procesiniai dokumentai yra kokybiški, atitinkantys įstatymų keliamus reikalavimus.

Pateikiant teismui kokybiškai paruoštus procesinius dokumentus yra taupomas Jūsų laikas, kuris šeimos bylose yra ypatingai svarbus. Jums nereiks vargintis ir kelis kartus teikti teismui procesinius dokumentus, taisant jų trūkumus ir taip gaišti laiką bei pinigus.

 

Ieškinius dėl santuokos nutraukimo abiejų sutuoktinių sutarimu galime paruošti per kelias valandas. Teismui reikalingi dokumentai norint santuoką nutraukti bendru sutarimu 1) santuokos liudijimo originalas 2) abiejų sutuoktinių pasų kopijos patvirtintos notaro 3) nepilnamečių vaikų gimimo liudijimų patvirtintos notaro kopijos 4) VĮ REGITRA išrašai apie abiejų sutuoktinių turimas arba neturimas registruotas transporto priemones 5) VĮ REGISTRŲ CENTRAS išrašai apie abiejų sutuoktinių turimą arba neturimą nekilnojamąjį turtą 6) pasirinkti kokias pavardes pasiliekama 7) pateikti visą informaciją apie turimus kreditorius.

Parengtus dokumentus dėl skyrybų bendru sutarimu galima išsiusti el. paštu, juos tik rėikės atsispausdinti pasirašyti ir pateikti teismui.

Plačiau apie tėvų pareigą išlaikyti vaikus

 

 


Pagrindinės paslaugos:

Šeimos teisė Migracijos teisė Skolų išieškojimas ir prevencija Darbo teisė Sutarčių teisė Įmonių steigimas Žemės teisė Teisinės konsultacijos
El. paštas:info@jusuteise.eu
jusu_teise
Telefonas:+37062111125
vertimu biuras
/html